News Photo

Незаконне будівництво ЖК в Ірпені: суд скасував протиправне рішення мерії

У самому центрі приватного сектора Ірпеня, на вулиці Чехова, 25, планують зводити багатоповерховий ЖК. Реалізацію житла навіть уже анонсували на ресурсах із продажу нерухомості. Однак забудовник не має жодних дозвільних документів, отже, йдеться про незаконне будівництво та продаж.

Містобудівні умови на цей об’єкт видав головний архітектор Ірпеня, який начебто не вбачає у цьому загрози для майбутніх покупців. Та й Ірпінська мерія має власне бачення ситуації.

«Людина внесла інформацію в публічну кадастрову карту, отримала витяг про зміну цільового призначення. Після цього звернулася до Ірпінської міської ради на надання Містобудівних умов і обмежень на Чехова, 25», — коментує заступник міського голови Ірпеня Андрій Кравчук.

Незаконне будівництво: розпочато кримінальне провадження

Поліція Ірпеня відкрила справу, в якій фігурує головний архітектор міста. За даними слідства, він видав містобудівні умови на зведення висотки забудовнику попри судові процеси щодо скасування цільового призначення.

Суд заборонив вчиняти будь-які дії на час розгляду позову. Врешті поліція Ірпеня за заявою громадської організації «Стоп корупції» розпочала провадження.

Цільове призначення може змінитися за рішенням суду, тому головний архітектор пропонує приходити до нього для перевірки дозвільних документів, а не вірити відділу продажу.

Суд визнав рішення мерії протиправним

До нашої редакції потрапило рішення Київського окружного адмінсуду, де йдеться про перемогу «СтопКору»: скасовано зміну цільового призначення земельної ділянки.

Суд по Чехова, 25

Суд підтримав громадських активістів

«Адміністративний позов задовольнити повністю. Визнати протиправним та скасувати рішення Ірпінської міської ради від 27.07.2021 No1348-12-VIII «Про затвердження гр. Скибі М.В. проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється з будівництва й обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на будівництво й обслуговування багатоквартирного житлового будинку в м. Ірпінь, вул. Чехова, 25», — йдеться у документі.

Поділіться цією новиною

Коментар

З УСІХ ПИТАНЬ ПИШІТЬ НА [email protected]