News Photo

Метро на Виноградар: строки будівництва перенесли на 2023 рік через відсутність фінансування?

Роботи з будівництва двох нових станцій метрополітену стартували у березні 2019 року. Йдеться про станції «Мостицька» та «Проспект Правди» на столичному Виноградарі, відкриття яких було заплановано на грудень 2021 року.

Але станом на сьогодні здійснено лише половину робіт, а будівельники нібито звернулися до суду.

«Щодо метро на Виноградар, там дійсно «Київметробуд» надіслав листа, що вони не встигають. Це неприпустимо і не приймається», – прокоментував очільник КМДА Віталій Кличко.

Виталий Кличко

Кличко повідомив, що нові станції не встигають здати у строк Фото: скриншот

Як розповідали будівельники, в одному напрямку начебто вже прокладено 1200 м тунелю, а тепер будівництво має продовжуватись у другому напрямку. Готовність амбітного та довгоочікуваного проєкту перенесли на травень 2023 року.

Жителі мікрорайону дуже чекають на появу нових станцій підземки. Але наразі на будівництві не видно навіть робітників. Подейкують, що затримки відбуваються через збої у фінансуванні: міська рада нібито не сплатила кошти на наступний рік.

Тож місцеві мешканці вже почали створювати петиції, аби контролювати будівельні роботи. Люди хочуть почути від влади міста: коли виділять черговий транш, та чи знову не перенесуть строки реалізації проєкту.

Поділіться цією новиною

Коментар

З УСІХ ПИТАНЬ ПИШІТЬ НА [email protected]